Formacionet zyrtare: Paris Saint Germain – Saint Etienne

Futboll 26 Shkurt 2022 20:34

PSG rikthehet në Ligue 1 në ndeshjen ndaj Saint Etienne që zhvillohet në kuadër të xhiros së 26-të në Ligue 1.

Parisienët vijnë në këtë ndeshje nga disfata e befasueshme ndaj Nantes 3:1.

Nga ana tjetër, Ettienne vjen nga barazimi ndaj Strasbourgut dhe ndodhen në vendin e 16-të me 22 pikë.

Formacionet startuese:

PSG: Donnarumma – Kehrer, Marquinhos, Kimpembe, Nuno Mendes – Danilo, Gueye, Wijnaldum – Mbappé, Messi, Neymar.

St Etienne: Bernardoni, Sacko, Mangala, Nade, Kolodziejczak, Gourna, Camara, Youssouf, Boudebouz, Bouanga, Nordin

-->