Formacionet zyrtare: Real Madrid – Getafe

Futboll 03 Mars 2018 18:51

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 27-të të La Ligës, mes Real Madridit dhe Getafes.

Reali e pret Getafen në “Santiago Bernabeu” në një ndeshje që nis nga ora 20:45.

Formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Real Madrid:

Getafe:

-->