Formacionet zyrtare: Real Madrid – Huesca

Futboll 31 Mars 2019 20:20

Real Madrid dhe Huesca do të përballen në kuadër të javës së 29-të në La Liga.

Tashmë janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen që fillon në ora 20:45.

Madrilenët në këtë ndeshje do të fillojnë pa Thibaut Courtois, Dani Carvajal dhe Vinicius Junior, që janë të lënduar.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Real Madrid:

Huesca:

-->