Formacionet zyrtare: Real Madrid – Juventus

Futboll 04 Gusht 2018 23:21

International Champions Cup sjellë një tjetër përballje interesante.

Ky turne tani na ka rezervuar një përballjes me Real Madridit dhe Juventusit, ndeshje e cila fillon pesë minuta pas mesnatës.

Këto dy skuadra do të takohen për herë të parë pas marrëveshjes për transferimin e Cristiano Ronaldos te kampionët e Italisë.

Ronaldo nuk do të paraqitet në këtë ndeshje pasi po vazhdon përgatitjet me pjesën tjetër të skuadrës së re në Torino.

Formacionet zyrtare:

Real Madrid:

Juventus: 

-->