Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Betis

Futboll 02 Nëntor 2019 19:52

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Madrid – Real Betis.

‘Los Blancos’ do të luajnë para tifozëve të vet, në kuadër të xhiros së 11-të në La Liga.

Pas gabimit të Barcelonës, Real Madrid synon tri pikët, për të rimarrë kreun e La Liga.

Ndeshja mes Real Madrid dhe skuadrës nga Andaluzia fillon në ora 21:00.

-->