Formacionet zyrtare: Real Madrid – Real Sociedad

Futboll 06 Shkurt 2020 18:17

Me fillim nga ora 19:00, do të zhvillohet çerekfinalja e Kupës së Mbretit, me Real Madridin që e pret Real Sociedadin.

Për këtë takim, trajneri i madrilenëve Zinedine Zidane nuk ka ftuar Eden Hazardin dhe Gareth Bale.

Për këtë takim janë publikuar formacionet zyrtare të dy skuadrave.

‪📝 ALINEACIÓN 🆚 Real Madrid‬‪🔊 AUPA REAL!!! 🔵⚪️🔵‬‪#AurreraReala ‬

Gepostet von Real Sociedad de Fútbol am Donnerstag, 6. Februar 2020

-->