Formacionet zyrtare: Real Madridi kërkon pikët e plota ndaj Levantes

Futboll 03 Shkurt 2018 19:20

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen e javës së 22-të të La Ligës spanjolle mes Levantes dhe Real Madridit.

Levante e pret Real Madridin në “Estadi Ciutat de València” në një ndeshje që do të nisë nga ora 20:45.

Këto janë formacionet zyrtare të të dy skuadrave:

Leganes:

Real Madrid:

-->