Formacionet zyrtare: Roma – Juventus, ky është vendimi për Marash Kumbullën

Futboll 09 Janar 2022 17:54

Roma dhe Juventusi do të përballen mes vete, në kuadër të javës së 21-të në Serie A.

Ndeshja fillon nga ora 18:30 dhe zhvillohet në stadiumin “Olimpico”.

Juventus është në vendin e pestë me 35 pike, kurse Roma në vendin e shtatë me 32 pike.

Të dy skuadrat synojnë të arkëtojnë pike të plota.

FORMACIONET ZYRTARE:

Image
Image

-->