Formacionet zyrtare: Roma-Milan

Futboll 31 Tetor 2021 19:59

Sonte (e diele) do zhvillohet super derbi italian mes Romës dhe AC Milanit, e vlefshme për xhiron e 11-të në Seria A.

Dy skuadrat që janë duke ‘luftuar’ për titull këtë edicion kërkojnë vetëm pikët e plota në “Stadio Olimpico”.

Formacionet e zgjedhura nga Jose Mourinho, respektivisht Stefano Pioli tashmë janë bërë zyrtare:

-->