Formacionet zyrtare: Roma-Vitesse, ky është vendimi për Kumbullën dhe Domgjonin

UEFA Conference League 17 Mars 2022 20:12

Roma është nikoqire e Vitesses në Stadio Olimpico për ndeshjen kthyese të 1/8 së finales në Ligën e Konferencës.

Giallorossët e fituan me rezultat 1-0 takimin e parë si mysafir në GelreDome dhe janë favoritë për të vazhduar në çerekfinale.

Trajnerët i kanë bërë përzgjedhjet e tyre për skuadrat që do të luajnë nga fillimi i takimit.

FORMACIONET ZYRTARE:

-->