Formacionet Zyrtare: Sevilla – Barcelona

Uncategorized 21 Prill 2018 19:48

Në orën 21:30 do të filloj finalja e Kupës së Mbretit në Spanjë mes Barcelonës dhe Sevillas. Kjo ndeshje zhvillohet në Madrid në stadiumin e Atleticos, “Wanda Metropolitano”.

Këto janë formacionet zyrtare:

Barcelona

Sevilla

 

-->