Formacionet zyrtare: Shakhtar – Real Madrid

Futboll 01 Dhjetor 2020 18:05

Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Shakhtar Donetsk – Real Madrid.

‘Los Blancos’ kanë nevojë për një fitore në ‘NSC Olimpiyskiy Stadium’ ndaj Shakhtar, për të siguruar kalimin tutje në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja mes Shakhtar dhe Real Madrid fillon nga ora 18:55.

Formacionet zyrtare: Shkahtar – Real Madrid

-->