Formacionet zyrtare: Shkëndija – Kalju

Futboll 16 Korrik 2019 16:34

Shkëndija është shumë afër kualifimit në rundin e dytë të Ligës së Kampionëve, shkruan Insporti.com.

Kampioni i Maqedonisë Veriore sot e pret në shtëpi skuadrën e Kalju FC në Shkup.

Pas ndeshjes së parë Shkëndija ka epërsinë, 1-0, dhe i duhet që së paku me një barazim të kaloj tutje.

Tashmë për këtë takim janë publikuar edhe formacionet zyrtare, për ndeshjen që fillon nga ora 17:00.

4-2-3-1: Zahov, Mici, Bejtullahi, Alimi, Musliu, B.Ibrahimi, Totre, Ibrahimi, Radeski, Murati e Husmani. /Insporti.com/

No photo description available.

-->