Formacionet zyrtare: Slovan Bratislava – Feronikeli

Futboll 24 Korrik 2019 16:43

Edhe dy orë na ndajnë nga sfida e kampionit të Kosovës në futboll, KF Feronikel, në kuadër të Ligës së Evropës, shkruan Insporti.com.

Feronikeli do të përballet me klubin nga Sllovakia, Slovan Bratislava në kuadër të rrethit të dytë kualifikues të Lligës së Evropës.

Ndeshja do të nis me fillim të orës 18:00 dhe do të zhvillohet në Sllovaki.

Tashmë, të dy trajnerët kanë publikuar formacionet e tyre zyrtare për këtë sfidë.

Formacionet zyrtare:

-->