Formacionet zyrtare: SPAL – Juventus, kjo është situata me Berishën

Futboll 22 Shkurt 2020 17:21

Me fillim nga ora 18:00, luhet ndeshja e vlefshme për xhiron e 25-të në Serie A, SPAL – Juventus.

‘Zonja e vjetër’ kërkon tri pikët për të mbajtur distancën me Lazio dhe Inter.

Pak minuta para nisjes së takimit, janë bërë publike edhe formacionet zyrtare të dy skuadrave.

Nga minuta e parë për SPAL do të paraqitet Etrit Berisha, kurse për Juventusin Cristiano Ronaldo.

-->