Formacionet zyrtare: Spanjë – Suedi

Futboll 14 Qershor 2021 20:03

Ndeshja mes Kombëtares së Spanjës dhe Suedisë zhvillohet sonte nga ora 21:00 në stadiumin “Estadio de La Cartuja”, shkruan Insporti.com

Spanja dhe Suedia bëjnë pjesë në Grupin E, së bashku me Poloninë dhe Sllovakinë.

Tashmë janë publikuar formacionet e të dyja Kombëtareve:

Spanja:

Image

Suedia:

-->