Formacionet zyrtare: Spezia-Roma, ky është vendimi për Marash Kumbullë

Futboll 27 Shkurt 2022 17:24

Roma është mysafir i Spezias, në kuadër të xhiros së 27-të në Seria A.

Ndeshja fillon nga ora 18:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Alberto Picco”.

Vendasit ndodhen në vendin e 16 me 26 pike, kurse mysafirët në vendin e tetë me 41 pike.

Këto janë formacionet zyrtare:

-->