Formacionet zyrtare të derbit: Inter – Milan

Futboll 09 Shkurt 2020 19:49

Interi dhe Milani përballen sot në “San Siro”, në derbin e madh të Madoninës.

Dy rivalët e qytetit zbresin në fushë në ora 20:45, në ndeshje ku me fitore eventuali, Interi do të ngjitej në krye në tabelë, transmeton Insporti

Zikaltrit do të synojnë të përfitojnë nga rrëshqitja e Juventusit, që u mund këtë xhiro nga Verona.

Milani ndërkaq është shumë më poshtë në tabelë, në pozitën e 8-të.

Më poshtë keni formacionet zyrtare. /Insporti.com/

-->