Formacionet zyrtare: Torino – Juventus

Futboll 02 Tetor 2021 17:29

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Torino – Juventus.

Juve kërkon tri pikët në derbin lokal kundër Torinos, në kuadër të xhiros së shtatë në Serie A.

Ndeshja mes Torinos dhe Juventusit luhet me fillim nga ora 18:00.

Formacionet zyrtare:

orino XI (3-4-2-1): Milinkovic-Savic; Zima, Bremer, Rodriguez; Singo, Mandragora, Lukic, Aina; Pobega, Brekalo; Sanabria

Juventus XI (4-4-2): Szczesny; Danilo, De Ligt, Bonucci, Alex Sandro; Bernardeschi, McKennie, Locatelli, Rabiot; Kean, Chiesa

-->