Formacionet zyrtare: Torino – Milan

Futboll 18 Prill 2018 19:08

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes në mes të Torinos dhe Milanit.

AC Milan shkon në Torino për një fitore të domosdoshme.

Një humbje e saj bën që ajo të jetë larg kualifikimit në Ligën e Kampionëve, për të ndjekur Lazion e cila 8 pikë më larg saj.

Torino: Sirigu; N’Kolou, Burdiso, Moretti; Rincon, Baselli, De Silvestri, Ansaldi; Ljajic, Falque, Belotti

AC Milan: Donnarumma; Abate, Bonucci, Zapata, Rodriguez; Kessie, Biglia, Bonaventura; Suso, Kalinic; Borini

-->