Formacionet zyrtare: Torino – Napoli, ky është vendimi për Rrahmanin dhe Vojvodën

Futboll 26 Prill 2021 17:47

Skuadra e Napolit sot është mysafir i Torinos, në sfidën e vlefshme për xhiron e 33-të në Seria A, shkruan Insporti.

Tashmë janë publikuar formacionet për të dyja klubet.

Mërgim Vojvoda është në stol te Torino, derisa Amir Rrahmani me Napolin e nis nga minuta e parë.

Formacionet zyrtare:

Torino: Sirigu; Izzo, Nkoulou, Bremer; Singo, Rincon, Mandragora, Verdi, Ansaldi; Sanabria, Belotti

Napoli: Meret, Di Lorenzo, Rrahmani, Koulibaly, Hysaj, Demme, Bakayoko, Politano, Zielinski, Insigne, Osimhen.

-->