Formacionet zyrtare: Tottenham – Liverpool, Kloop vendos të startojë me 19 vjeçarin

Futboll 19 Dhjetor 2021 16:47

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Tottenham – Liverpool.

Liverpool luan në udhëtim kundër Tottenham, në një ndeshje mjaft të rëndësishme për tri pikët.

‘Reds’ duhet të qëndrojnë në hap me Man City dhe fitorja në Londër mund të jetë e vështirë.

Skuadra e Spurs vjen me telashe pas problemeve me Covid-19.

Ndeshja fillon në ora 17:30.

FORMACIONET ZYRTARE:

Lloris ©, Royal, Sanchez, Dier, Davies, Sessegnon, Winks, Dele, Ndombele, Son, Kane.

-->