Formacionet zyrtare: Tottenham – Man City

Futboll 21 Nëntor 2020 17:36

Sonte do zhvillohet ndeshja interesante mes Tottenhamit dhe Manchester Cityt, e vlefshme për xhiron e nëntë të Premierligës.

Dy skuadrat janë në top formë, andaj përballja pritet të jetë mjaftë interesante.

Tashmë janë publikuar formacionet bazë të zgjedhura nga Jose Mourinho, respektivisht Pep Guardiola.

Tottenham

Man City

/Insporti/

-->