Formacionet zyrtare: Ulpiana – Drenica

Uncategorized 16 Shtator 2021 15:33

Superliga do të mbyllë javën e saj të katërt me dy super takime.

Vëmendja kryesore do të jetë në kryeqytet, kur edhe do të zhvillohet takimi mes Prishtinës dhe Gjilanit.

Ndeshje e zjarrtë zhvillohet edhe në “Sami Kelmendi” e ku takohen Ulpiana me Drenicën.

ULPIANA – DRENICA 16:00

Formacionet zyrtare:

Ulpiana: Blakçori, Gjoni, Emini, Musliu, Mustafa, Shala, Junior, Rezi, Haliti, Selimi, Santos

Drenica: Pas pak

Gjyqtarët: Mentor Ajeti, Arbnor Bullatovci, Altin Zhegrova, Burim Jahmurataj, Gramos Shala (VAR).

Stadiumi i qytetit në Suharekë.

-->