Formacionet zyrtare: Villarreal – Barcelona

Futboll 05 Korrik 2020 21:01

Barcelonën e pret punë e vështirë sonte, në kuadër të xhiros së 34-të në kampionat në La Liga.

Pas 34 ndeshjeve, La Ligas i prin Real Madridi me 77 pikë, 7 më shumë se Barcelona që ndeshjen e kësaj xhiroje e zhvillon sot, shkruan Insporti

Katalonasit i pret punë e vështirë në ‘Estadio de la Cerámica’, ndaj Villarrealit të vendit të pestë.

Në këtë ndeshje, titullar për blaugranët rikthehet Antoine Griezmann, për të cilin u bë shumë bujë pasi u la rezervë dhe u inkuadrua krejt në fund në xhiron e kaluar, barazimin 2:2 kundër Atleticos.

Më poshtë formacionet zyrtare. /Insporti.com/

-->