Formacionet zyrtare: Villarreal – Real Madrid

Futboll 01 Shtator 2019 20:28

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjes mes Villarreal dhe Real Madrid.

‘Los Blancos’ kërkojnë këndelljen pas atij barazimit javën e kaluar, ndërkohë ‘Nëndetsja e Verdhë’ pas dy ndeshjeve nuk ka regjistruar asnjë fitore.

Pritet të jetë një ndeshje interesante, ashtu siç ka ndodhur viteve të fundit.

Ndeshja fillon në orën 21:00, kurse formacionet zyrtare mund t’i shihni më poshtë.

Real Madrid – Formacioni startues: Courtois, Carvajal, Ramos, Varane, Kroos, Benzema, Bale, Casemiro, Lucas Vázquez, Jović, Mendy.

-->