Formacionet zyrtare: Watford – Arsenal

Futboll 15 Prill 2019 20:01

Watfordi dhe Arsenali kanë publikuar formacionet zyrtare të përballjes së tyre në Premierligë.

Dy skuadrat ndeshen sot me fillim nga ora 21:00, në ‘Vicarage Road’ në kuadër të xhiros së 33-të të Premierligës angleze, përcjell Insporti

Arsenalit i duhen patjetër tri pikët, për ta përfunduar sezonin në top 4-she, që do të siguronte pjesëmarrjen në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë keni formacionet zyrtare:

Watford:

Arsenal: