Formacionet zyrtare: Wolfsburg – Bayern Munich

Futboll 17 Shkurt 2018 13:51

Wolfsburgu dhe Bayern Munichu do të përballen në stadiumin “Volkswagen Arena” nga ora 15:30 në kuadër të xhiros së 23 në Bundesliga.

Lajm i mirë për bavarezët është rikthimi i mesfushorit spanjoll, Thiago Alcantara për herë të parë që nga nëntori i vitit 2017. Ai është titullar kundër Wolfsburgut.

Wolfsburg:

Bayern:

-->