Formacioni i Manchester Unitedit për t’i ndalur Messin dhe Barcelonën

Futboll 10 Prill 2019 12:13

Manchester United dhe Barcelona do ta zhvillojnë sot (e mërkure) ndeshjen e parë në Ligën e Kampionëve.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në ‘Old Trafford’.

Unitedi në këtë ndeshje do të jetë pa Matteo Darmian, Alexis Sanchezin dhe Antonio Valencian, që janë të lënduar.

Kurse, Barçka nuk mund të llogarisë në lojtarët se Rafinha dhe Thomas Vermaelen, që poashtu janë të lënduar.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave.