Formacionet Japoni – Poloni

Futboll 28 Qershor 2018 15:24

Japonia e zhvillon ndeshjen e saj të fundit në grupin H, ku përmes një fitoreje do ta siguronte kalimin në 1/8-ën e finales në “Rusia 2018”.

Polonia në anën tjetër ka dëshpëruar në këtë Botëror dhe sot e luan ndeshjen e saj të fundit.

Ndeshja Japoni – Poloni luhet në ora 16:00 në stadiumin “Volgograd Arena”, kurse formacionin e dy përfaqësueseve mund ta shikoni më poshtë. /Insporti.com

-->