Formacioni i parë i Feronikelit në Ligën e Kampionëve

Futboll 25 Qershor 2019 19:50

Janë publikuar formacionet zyrtare në gjysmëfinalen e dytë të Ligës së kampionëve të raundit preliminar në mes të kampionit të Kosovës, FC Feronikeli dhe kampionit të Gjilbertarit, Lincoln Red Imps.

Feronikeli ka startuar me një 11 të frikshme kundër kampionit të gjilbertarit.

Braziliani Carioca pritet që ti prin sulmit bashkë me Kastriot Rexhën.

Trajneri i Feronikelit Zekirja Ramadani ka startuar me formacionin 4-4-2.

Në rast se Feronikeli fiton ateherë ata do të ndeshen me Santa Colomban që mundën Tre Pene në gjysmëfinalen e parë që u luajt në orën 15:00.

Formacioni zyrtar:

-->