FOTO/ Postimi i Alexis Sanchez në Instagram “tremb” Liverpoolin

Futboll 16 Shkurt 2022 16:15

Pak orë na ndajnë nga supersfida midis Interit dhe Liverpoolit për me eliminim direkt nga Champions League.

Nuk dihet ende nëse Sanchez dot ë jetë titullar apo jo mbrëmjen e sotme por ai ka publikuar një foto në Instagram pak orë më parë ku duket qartë një luan i përgjumur.

Shumë komente kanë ardhur pas kësaj fotoje.

Shumë persona kanë komentuar : “ Sanchez është duke pritur me padurim të dëmtojë Liverpoolin”

Një tjetër thotë “Liverpool bëj kujdes! Luani është duke u zgjuar”.

-->