Francesca Brambilla, njihuni me tifozen bukuroshe të Atalantës

Futboll 08 Prill 2021 08:32

Francesca Brambilla, njihuni me tifozen bukuroshe të Atalantës!    

Francesca Brambilla, e lindur në Bergamo, ajo është një tifoze e flaktë e Atalantës.

Modelja ka arritur plot 1 milion follow në Instagram duke mos nguruar të postojë foto provokuese.Image

Është prej tifozeve më të bukura dhe që shumë herë edhe ndez rrjetet sociale.

Francesca Brambilla, la clamorosa rivelazione su Gonzalo Higuain
Francesca Brambilla Editorial Stock Photo - Stock Image | Shutterstock
Francesca Brambilla, il lato sexy del mattino - CronacaQui
Francesca Brambilla In A Red Kiini Bikini | Bikinis, Celebrity bikini,  Kiini bikini

-->