Fund dramatik, Benezma ngushton epërsinë e Bilbaos

Futboll 14 Janar 2021 21:25

Është duke u zhvilluar takimi i dytë gjysmëfinal i Superkupës së Spanjës mes Real Madridit dhe Athletic Bilbaos, transmeton Insporti.

Raul Garcia ka shtanguar Real Madridin, duke i dhënë epërsi baskëve në minutën e 18-të të takimit.

Garcia ka dyfishuar epërsinë e Bilbaos nga pika e bardhë.

Karim Benezma ka shënuar për të ngushtuar epërsinë e Bilbaos teksa kanë mbetur edhe 10 minuta lojë nga koha e rregulltë.

-->