Fury shfaqet me deklaratën më banale: Kam lëpirë…

Sporte luftarake 15 Shkurt 2020 21:11

Tyson Fury po bën gjithçka në stërvitje për të qenë gati për revanshin ndaj Deontay Wilder. Tani ai ka zbuluar se ka bërë shumë seks oral për të forcuar sa më shumë nofullën dhe për të shmangur një nokaut si ai i raundit të fundit të ndeshjes së parë me Wilder.

“Po, kam shumë besim te nofulla ime, por kam lëpirë shumë p*** për ta forcuar akoma më shumë,” shprehet ai për mediet disa ditë më parë.

“Mendoj se jam më i aftë se ai, por për ta pasur të sigurt fitoren këtë herë, do ta mposht me nokaut. Nuk dua një tjetër vendim të gjyqtarëve. Fati im është në grushtet e mia”, ka thënë Fury.

-->