Futbollisti e huq portën, e thyen xhamin e veturës së tij, video po bën xhiron e rrjetit

Futboll 08 Nëntor 2019 23:07

Një situatë komike ka ndodhur në stërvitjen e sotme të Exeter. Skuadra që militon në ligën e 4-t angleze po përgatitej për ndeshjen e nesërme në FA Cup ndaj Cambrige UTD në udhëtim.

Në video e publikuar në rrjetet sociale, një prej lojtarëve të Exeter tenton të godasë topin drejt portës, por gjuan keq duke dërguar topin jashtë fushës dhe qëllon duke thyer xhamin e makinës së tij. Lojtari pasi kontrollon makinën vë re xhamin e thyer dhe vë duart në kokë.

Exeter

Succede a Exeter. Un giocatore sbaglia completamente il tiro durante l'allenamento e sfonda il vetro… della propria macchina! 😂😂

Gepostet von Il Calcio Inglese am Freitag, 8. November 2019

-->