Futbollisti i Leipzig nuk di ta përdorë telefonin/ Videoja bëhet virale

Futboll 25 Prill 2022 17:53

Christopher Nkunku është një nga futbollistët më të mirë të sezonit në Bundesliga.

Futbollisti i 24-vjeçar i RB Leipzig ka shënuar 17 gola dhe ka bërë 13 asistime gjatë këtij sezoni.

Një video është bërë virale në rrjetet sociale ku pas ndeshjes ai tenton të bëjë një foto, por nuk arrin sepse telefonin po e mbante prapë.

Për t’i ndihmuar atij vjen gazetarja e klubit gjerman dhe i tregon se si ta bëjë foton.

-->