Futbollisti italian duhet të jetë burri më me fat, kjo është e dashura e tij

Futboll 11 Shkurt 2019 08:36

Futbollisti italian, Graziano Pelle, është duke kaluar momente mjaftë të mira në jetën e tij, si në aspektin sportiv, ashtu dhe në atë personal.

Pelle është në lidhje me bukuroshen, Viky Varga dhe konsiderohen si çiftet më të lumtura në “rrjetet sociale”, shkruan Insporti.com.

Modelja tërheqëse ka publikuar një foto së bashku me sulmuesin italian dhe ka bërë një dedikim që çdo mashkull do ta donte, sigurisht e thënë nga një femër e bukur si Viky, merr më tepër vlerë.

“Çdo ditë që shpenzoj me ty, ndihem e bekuar. Më mungon që tani u dashuri im.”

Ajo ditë më parë zgjodhi që të postonte një video nga pushimet e saj, që tronditi rrjetet sociale.