Futbollisti pëson lëndim të frikshëm – shikoni pamjet

Futboll 16 Shkurt 2020 22:10

Slavko Perovic është me fat. Për një moment ai ka frikësuar të gjithë të pranishmit në stadium në Ligën e parë të Rumanisë në ndeshjen mes Dinamo Bucuresti dhe FC FCSB.

Ai mori një goditje në tokë, dhe ra në tokë pa ndjenja.

Stafi mjekësor i të dy ekipeve hyn shpejtë në fushë, ashtu si ambulanta, për ta parandaluar më të keqen.

Gjatë marrjes së ndihmës së parë mjekësore, Perovic u këndell dhe më pas është dërgua menjëherë për në spital.

Për më shumë, shikoni pamjet në videon e mëposhtme:

-->