Futbollisti shqiptar i Barcelonës, ka këtë mesazh pas situatës së krijuar nga koronavirusi

Futboll 16 Mars 2020 21:06

Sulmuesi shqiptar, Rey Manaj ka bërë thirrje tek të gjithë tifozët që ata të qëndrojnë në shtëpitë e tyre dhe të shmangin daljet e panevojshme.

Mesazhi i Manaj vjen pas situatës së jashtëzakonshme, të krijuar nga Covid-19.

Më poshtë keni video-mesazhin e Manaj, të publikuar nga faqja zyrtare e FSHF.

-->