Gabim trashanik i portierit Fabianski, çfarë goli ka shënuar Mohamed Salah

Futboll 24 Shkurt 2020 22:32

Liverpooli e ka barazuar rezultatin kundër West Hamit, në takimin e Premierligës që po zhvillohet në ‘Anfield’.

Skuadra e Liverpoolit është kthyer dhe e ka barazuar rezultatin në 2:2, transmeton Insporti

Mohamed Salah e realizoi golin e barazimit në minutën e 68′ të takimit, falë edhe gabimit të portierit Lukasz Fabianski, që i rrëshqiti topi ndërmjet këmbëve.

Golin e Salaht mund ta shikoni më poshtë:

-->