Gabojnë Ramos e Courtois – Reali gjunjëzohet para Villarrealit

Futboll 01 Shtator 2019 21:38

Villarreali ka kaluar në epërsi si nikoqir i Real Madridit, në ndeshjen e cila është duke u zhvilluar aktualisht në kuadër të La Ligas.

Gerard Moreno ka kaluar vendësit në epërsi në minutën e 12-të. Sergio Ramos bëri një gabim katastrofal në afërsi të mesfushës, duke humbur topin dhe duke i lejuar kundërshtarit një kundërsulm të shpejt.

Pas një tentative të dështuar, Villarreali eventualisht shënoi me anë të Morenos.

Shikoni më poshtë.

-->