Gazetari e pyeti Sarabian pse nuk i referohet ekipit tonë Kosovë por ekipi lokal? Ja si përgjigjet

Futboll 08 Shtator 2021 09:42

Në konferencën për media të mbajtur para ndeshjes me Kosovën, Luis Enrique dhe Pablo Sarabia kanë dhënë mendimet e tyre për ndeshjen, teksa nuk ka munguar edhe një moment interesant me këtë të fundit, shkruan Insporti.

Gazetari Albert Bytyqi në konferencën e Spanjës kërkoi sqarim nga Pablo Sarabia pse nuk i referohet kombëtares sonë si ‘Kosovë’ por si ‘ekipi lokal’, teksa Sarabia u përgjigj: Nuk po e kuptoj pyetjen!

Ja videoja:

/Insporti.com

-->