Gazetarja sportive që i sjell fat Shqipërisë

Futboll 17 Nëntor 2020 09:05

Shqipëria mori një fitore të rëndësishme ndaj Kazakistanit me rezultat 3:1 për të bërë një hap të madh drejt vendit të parë dhe ngjitjes në Ligën B në Ligën e Kombeve.

Shqipëria në këtë ndeshje kishte një tifoze të veçantë. E pranishme në këtë përballje ishte dhe gazetarja e sportit, Hygerta Sako.

E veshur “kuq e zi”, Hygerta i ka sjellë fat Kombëtares teksa është vetë ajo e cila ka postuar foton nga Air Albania. /zeri.info/

Image

-->