Georgina Rodriguez zbulon këtë sekret (FOTO)

Futboll 14 Janar 2020 11:53

Georgina Rodriguez më në formë se kurrë dhe për këtë meritat i ka joga, një sport që e fejuara e Cristiano Ronaldos e aplikon shpesh. Për kënaqësinë e fansave të saj në Instagram, Georgina ka publikuar disa foto duke bërë joga, duke bërë me dije se këtu qëndron edhe sekreti i arritjes së formave të saj.

Falë edhe 5-herë fituesit të Topit të Artë modelja argjentinase është bërë shumë e famshme dhe tashmë numëron 14,3 milionë ndjekës në Instagram.

 

-->