Geta Beqa mposht dy figura të rëndësishme të PDK-së së bashku (FOTO)

Sporte tjera 10 Tetor 2019 20:20

Gentiana Beqa, e njohur në opinion me nofkën Geta, përpos sukseseve të saj në fushën e sporteve ajo së fundi ka arritur suksese edhe në politikë, si kandidate e Partisë Demokratike të Kosovës, ku vetëm në degën e Gjakovës ajo ka “nokautuar” dy figura të larta të PDK-së Ferat Shalën e Xhavit Halitin.

Geta ka marrë vota në Gjakovë saktësisht sa Haliti dhe Shala bashkë.

-->