Gjermania – Kosova, ky është rezultati pas pjesës së parë

Kombëtarja 16 Qershor 2019 18:49

Ka përfunduar pjesa e parë ndërmjet Gjermanisë dhe Kosovës në hendboll.

Kombëtarja gjermane është në epërsi të thellë kundër Kosovës pas 30-minutëshit të parë, transmeton Insporti

Gjermania, që është superfuqi e hendbollit, është në epërsi me rezultat 16:5.

Ndeshja po zhvillohet në Nurnberg, aty ku janë rreth 7000 shikues të pranishëm.