Gjesti i çuditshëm i Ronaldos pas zëvendësimit ndaj Levantes

Futboll 03 Shkurt 2018 22:38

Tjetër ndeshje për t’u harruar për Cristiano Ronaldon.

Portugezi luajti shumë dobët ndaj Levantes, me Real Madridin që nuk mori më shumë se një pikë, 2:2.

Pas zëvendësimit, Ronaldo iu drejtua kamerës me një gjest të çuditshëm.

Pas pak minutave ai ndërroi humor, pasi që Levante gjeti golin e barazimit dhe mori një pikë.

-->