Gjilani – Feronikeli, këto janë formacionet zyrtare

Futboll 23 Tetor 2021 12:07

Sot zhvillohen tri ndeshje në kuadër të xhiros së 11-të në Superligën e Kosovës, shkruan Insporti.

Pas 10 ndeshjeve të para lider në tabel është Ballkani me 18 pikë e i ndjekur nga Drenica e Gjilani që kanë nga 17 sosh.

Sot, Gjilani e pret në shtëpi Feronikelin dhe tashmë janë publikaur formacionet startuese:

Gjilani: Koliçi, Progni, Rapa, Halili, Gomes, Torassa, Hajdari, Dabiqaj, Krasniqi, Useini, Hoxha

Feronikeli: Smakiqi, Pllana, Shabani, Kiqina, Elshani, Rexhepi, Morina, Bejta, Ahmeti, Maliqi, Kastrati

Gjyqtarët: Visar Kastrati, Granit Hyseni, Drilon Rexhepi, Eridon Podvorica, Burim Jahmurataj (VAR).

Stadiumi i qytetit në Gjilan

-->