Gjyqtarët e javës së 21-të në IPKO Superligë

Futboll 05 Mars 2019 13:57

Janë caktuar gjyqtarët për ndeshjet e javës së 21-të në Ipko Superligë për të gjykuar ndeshjet këtë mesjavë

Dueli kryesor i kësaj jave ndërmjet Prishtinës dhe Feronikelit i është besuar gjyqtarit vushtrrias Dardan Çaka, i cili do të shoqërohet nga asistentët Besnik Morina dhe Elvis Bicaj, përcjell Insporti.com.

Treshja e gjyqtarëve të FIFA-s janë të deleguar në ndeshjen Gjilani – Llapi.

Këto janë delegimet e personave zyrtarë për ndeshjet e javës së 21-të në Ipko Superligë:

-->